domky tlučná

 

Pronájem bytů a kanceláří

“... Společnost BOST interier s.r.o. se zabývá především prodejem interiérových dveří a podlah. Naši zaměstnanci mají dlouholeté a cenné zkušeností v tomto oboru, který se vám na první pohled může zdát jednoduchý. Avšak po krátkém rozhovoru s námi zjistíte, že vám otevřeme širokou nabídkou technických i estetických řešení, jak realizovat představy o vašem interiéru. Jen dobře realizované zakázky jsou pro nás zárukou, že se k nám zákazníci budou vracet. Znalosti a zkušenosti k úspěchu nestačí, proto vám nabízíme výrobky renomovaných značek, na které se můžeme spolehnout. Stejně tak klademe důraz na kvalitu montáže a spolupracujeme jen s prověřenými truhláři a podlaháři. Věříme, že vás naše nabídka dveří a podlah osloví a těšíme se na vaši návštěvu ...”

Standardní dveře
Vyberte si z našich nejlevnějších, ale stále kvalitních dveří.

Optimální cena
Kvalitní dveře s vynikajícím zpracováním za stále rozumnou cenu.

Luxusní dveře
Naše nejluxusnější dveře od renomovaných výrobců špičkové kvality.

Clearfix

input block level

Item Title

alert heading

icons maker

modulable

btn

disabled

btn primary

btn info

item list

categories module

well

sf menu

bunner 1

bunner 2

item title

bg1

bg2

bg3

background

color

social

Lipbled dvere 2Na výběr dveří a podlah je dobré myslet již ve fázi projektu nebo hrubé stavby. Jestliže nás navštívíte již ve fázi přípravy, získáte cenné informace a přehled o tom, co všechno se dá využít. Navíc budete mít dostatek času přemýšlet o tom, co se vám líbí, co vám vyhovuje a co je pro Vás důležité.

Máte možnost rozmyslet si skladbu podlah, upravit dispoziční řešení a vybrat tu správnou barevnou variantu. Nepodceňujte sladění správného odstínu podlah a dveří. Máme pro vás připravené osvědčené kombinace dekorů.

Nabídku podlah a dveří dokážeme přizpůsobit vašemu vkusu a finančním možnostem.

Stále více našich zákazníků oceňuje výhody dveří výšky 210 cm. Sami si u nás vyzkoušejte své pocity z různě vysokých dveří.

 

BOST interier s.r.o. Dveře a podlahy / www.bost.info      MS BIKE ACADEMY       Kamil Pešťák

Společnost B interier (dříve BOST Interier) ukončila svoji činnost a jde do likvidace.

 

 

BOST Plzeň s.r.o.

pronájmy nemovitostí

Klatovská tř. 7, 301 00  Plzeň
IČ: 29100780,   DIČ: CZ29100780,   zapsaná v OR u KS v Plzni, oddíl C, vložka 24750
 
Pavla Franková jednatelka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ludvík Melis jednatel  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
 
 
 


 

BOST domažlická 200, www.bost.cz, Stavební sdružení, Stavební montáže, dveře a podlahy  BOST domažlická 200, www.bost.cz, Stavební sdružení, Stavební montáže, dveře a podlahyBOST domažlická 200, www.bost.cz, Stavební sdružení, Stavební montáže, dveře a podlahy

 

 

 

 

 

 

akce na
dveře PRÜM
za výhodnou cenu

sladíme dekory vašich dveří a podlah

široká nabídka dveřípro váš útulný domov