8742882538 f928b546ca k original

Nabízíme k prodeji moderní nízkoenergetický dům. Jedná se o mobilní dřevostavbu s hlavní ocelovou konstrukcí. S obytnou plochou 31 m2 lze využít pro trvalé bydlení pro dvě osoby ale také jako chatu k celoročnímu využití. Vhodné také jako náhrada garsonky s výhodou vlastní zahrady a pozemku.
Celý objekt je rozdělen na ložnici, obývací pokoj, kuchyni, sklad, předsíň, koupelnu a technickou místnost. Stěny, podlaha i střecha jsou kvalitně zatepleny skelnou vatou kombinovanou s tvrdým polystyrenem v tloušťce 320 mm na střeše a 260mm na stěnách.

 

 

Více informací

kancl 01BOST Reality nabízí k pronájmu kanceláře v lukrativní lokalitě v centru Plzně. Místnosti o rozměrech 15-40m2 jsou v dobrém stavu a nabízí kvalitní zázemí pro vaše podnikání. Ke kancelářím také patří nově zrekonstuované sociální zařízení a kuchyňka. Elektronickým zámkem zabezpečený přístup dovnitř zamezuje vstupu nezvaných hostů. Budova umístěná nedaleko křižovatky U Práce nabízí velmi dobrý přístup pomocí MHD. Celý areál je pod neustálým dozorem hlídače a též pod dohledem bezpečnostních kamer. Možnost parkování přímo v areálu.

 

 

Více informací

530c7c7c9bb4cb19676a0100

 EasyBOST nabízí k prodeji designové rodinné domy s garážovým stáním o výměře cca 170 m2 a dispozicí 4+kk v plné výbavě.Pozemky v obci Tlučná jsou o velikosti od 525 m2 do 624 m2. Obec Tlučná je napojena na síť plzeňské MHD, v obci je nová škola a školka a veškeré zázemí včetně nově zrekonstruovaného koupaliště. Domy jsou v nadstandardní kvalitě materiálů např. německé interiérové dveře Prüm nebo designová krbová kamna. 

 

 

Více informací