Vytápění

Vytápění probíhá nízkonákladovým podlahovým topením, konkrétně vytápěcími fóliemi umístěnými v podlaze. V případě nutnosti rychlého zatopení je instalován malý přímotop. Energetickou náročnost též redukuje moderní rekuperační jednotka, která snižuje náklady na vytápění až o 30%.
Ohřev teplé vody probíhá klasicky bojlerem, ale na přání je možno instalovat na střechu solární panely a samozřejmě také krbová kamna.

Interiér a exteriér

Vzhled fasády závisí čistě na zákazníkovi a samozřejmě celá fasáda je již v ceně. Také je možnost celý či část objektu obložit dřevem a dostavět terasu popř. udělat terasu na střeše. Stejně jako interiérové dveře dle volby kupujícího. Podlahy a obložení koupelny včetně sprchové koutu a toalety jsou již instalovány. Můžeme také poskytnout několik grafických návrhů interiérů i exteriérů.
Objekt se dá posadit na zemní vruty, ale nejlepší řešení je zde vylitá betonová deska. V rohu pod technickou místností se nachází přípojky na vodu, kanalizaci a elektřinu. Jejich napojení proběhne šachtou, kde budou zároveň instalované přístroje na odečet energií.

Doprava a zabezpečení

Doprava probíhá pomocí nákladního auta a dvou jeřábů. Doprava po Plzni je zdarma.
Celý dům je zabezpečen zabezpečovacím systémem, který Vás upozorní na případná nebezpečí pomocí SMS. V případě výpadku proudu je celý systém napájen ze záložní baterie

Užitná plocha:  34 m2 
 Zastavěná plocha: 44 m2
 Typ stavby: dřevostavba
 Výtápění: podlahové, elektrické
Umístění: kdekoliv, doprava po Plzni zdarma
Zařízeno: částečně
Cena: 699 000 Kč

 

V případě zájmu o další informace či nezávaznou prohlídku kontaktujte pana Jiřího Boubína na tel. 605 235 420 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ozio_gallery_nano