Dveře SAPELI

 

Proč dveře SAPELI ?

SAPELI je v současné době největší a tradicí nejstarší výrobce dýhovaných dveří a zárubní v České republice. Novodobá historie SAPELI začíná roku 1992, kdy začíná rychlý a dynamický rozvoj společnosti. dveře SapeliSapeli neustále investuje do výrobních technologií a do vývoje dveří, každý rok přináší novinky na náš trh, vypracovala se na předního výrobce dveří adveře Sapeli určuje trendy dalšího vývoje. Veškerá výroba dnes běží na nových moderních strojích převážně automaticky. Dle našeho názoru patří dveřeSapeli k technologicky a designově k nejlépe zpracovaným ve své kategorii. Nabízíme Vám dveřeSAPELI, protože neznáme jiného výrobce s tak širokým sortimentem v přijatelné ceně, s takovou kvalitou zpracování a výrobním potenciálem. Nabízet dveřeSapeli pro nás znamená být na špičce. I když se to na první pohled nezdá, dobře a detailně znát sortiment Sapeli a správně realizovat vaši zakázku dnes vyžaduje hluboké znalosti a zkušennosti. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušennosti s realizací drobných, složitých i rozsáhlých zakázek a rádi pomohou s realizací i vám. Bohužel neumíme zachytit celou krásu dveří SAPELI na fotografiích, proto nenabízíme dveře v internetovém prodeji. Považujeme za důležité vidět dveře ve skutečnosti, prohlédnout si detaily opracování, kresbu jednotlivých dřevin a nakonec i prověřit odbornost našich pracovníků v naší nové vzorkovně, kde se vám snažíme ukázat to nejlepší, co Sapeli umí. Těšíme se na vaši návštěvu.
 
ikona katalogikona katalog skelikona sklenene dvereikona konfigurator
 
 
 dveře Sapelidveře Sapelidveře Sapeli
 
 
 
 

DESATERO PRO DVEŘE SAPELI

1. MONTÁŽ - Pro montáž doporučujeme využít certifikovaných a autorizovaných firem, které jsou pravidelně proškolovány.

2. KVALITA - SAPELI využí­vá co nejkvalitnější­ suroviny a výrobní­ postupy. Na vybrané mode

lové řady interiérových dveří Vám tak můžeme nabí­dnout záruku 5 let. SAPELI je také držitelem certifi kátu ISO 9001.

3. TERMÍN DODÁ - Zejména pro dveře řady PRAKTIK a NATUR jsme nově od jara 2009 zajistili zkrácené termí­ny dodání­.

4. ODBORNÉ PORADENSTVÍ -  Poradenství­ na téma dveře poskytujeme ochotněa zcela zdarma, kontaktujte nás.

5. CENA - Jednotlivé doporučené ceny na dveře azárubně jsou uvedeny pří­mo v katalogu u každého modelu. Ceny jsou doporučené a bez DPH.

6. TRADICE SAPELI - SAPELI je v současné doběnejvětší­ a tradicí­ nejstarší­ výrobce dýhovaných dveří­ v České republice.

7. KONSTRUKCE - Sapeli použí­vá moderní­ výrobní­ postupy. Konstrukce interiérových dveří­ a zárubní­ je na špičkové úrovni nejen v rámci Česka, ale i celé Evropy.

8. DOKONAÝ DESIGN - Vzhled interiérových dveří­ a zárubní­ SAPELI je na světové úrovni. SAPELI sleduje nejnověší­ trendy v zařizování­ interiérů a tomu přizpůsobuje své dveře a zárubně.

9. M PRAVÉ SAPELKY? - Dveře a zárubně SAPELI poznáte velice snadno -  jsou označeny na kování­ dveří­ i zárubní­ logem SAPELI. U horní­ho závěsu dveří­ najdete speciální­ samolepku.

10. ZÁRUKA Podmí­nkou pro poskytnutí­ 5 LET ZÁRUKY na dveře je provedení­ hrazené servisní­ prohlí­dky zboží­ v průběhu 6. měsí­ce a poté v průběhu 30. měsí­ce od data montáže.

 

 

V nabídce jsou dveře dýhované i masivní, otočné, posuvné na stěnu i do stěny, skládací, harmonikové, celoskleněné, s nadsvětlíky i bočními světlíky, protipožární, zvukově izolační, klima, rentgenové, bytové i objektové, se skrytými panty, obložkové i rámové zárubně.
 

BOST - Centrum dveří a podlah, Domažlická 200, Plzeň, tel. 377 322 565, 736 650 600, www.bost.info