Grafosklo - interiérový prvek s digitálním tiskem

 JAP grafosklo kuchyn 3

GRAFOSKLO je unikátní interiérový systém celoskleněných prvků se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi umožňující designově sladit interiér do jednoho celku.

ikona vizualizaceikona katalog

 
 
 
 
 
 
 
 

KUCHYNĚ

 JAP grafosklo kuchyn 2

Objevte pro svou kuchyni designový celoskleněný obklad GRAFOSKLO s digitálním tiskem nebo textilií místo klasických keramických obkladů. Speciální vnitřní laminace digitisku a látek zajišťuje bezproblémovou údržbu jednolité skleněné plochy.

 

 

 

 

 

 

SKLENĚNÉ DVEŘE

JAP grafosklo 4Celoskleněné dveře nebo prosklená výplň ve vašich dveřích z programu GRAFOSKLO vám umožní mít originální dekor, ať ve formě fotografie nebo látky. Celoskleněné dveře jsou z kaleného bezpečnostního skla. Z pohledu designu své dveře GRAFOSKLO díky stejnému motivu sladíte s dalšími skleněnými prvky v interiéru.

 

 

 

 

 

 

 

SKLENĚNÉ STĚNY

JAP grafosklo 1Skleněné stěny GRAFOSKLO díky kalenému sklu dodávají maximum bezpečnosti a díky speciální laminaci vnitřních materiálů jako digitální fotografie nebo textilie vám umožní vytvořit ve svém interiéru skutečně designový prvek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOVÁNÍ

Kování k celoskleněným dveřím GRAFOSKLO je vyrobeno z ušlechtilého nerezu a testováno na běžný provoz. Designově odpovídá potřebě skleněných interiérových prvků.

ozio_gallery_nano