OCELOVÉ DVEŘE HÖRMANN

TPS Plus 720 CH703

 

 

Výroba na nejvyšší úrovni

Společnost Hörmann vyrábí ve vysoce specializovaných závodech pomocí nejmodernější výrobní techniky. Počítačem řízené zpracování zaručuje rozměrově přesné prvky s dokonale padnoucím kováním a funkčními díly.

Značková kvalita společnosti Hörmann

Pro nejvyšší bezpečnost a spolehlivost

Robustní vnitřní dveře

Vnitřní dveře ZK jsou díky svým mnoha přednostem již celá desetiletí používána v kancelářích a správních budovách. Jsou robustní, tvarově stálé a trvanlivé. Vnitřní dveře OIT byly vyvinuty pro náročný každodenní provoz v průmyslových, obchodních a řemeslnických zařízeních, úřadech, školách a kasárnách. Podle oblasti použití a požadavků nabízíme různé výplně.

Vnitřní dveře ZK

dveřní křídlo k použití na českou stávající zárubeň podle ČSN, nebo včetně rohové zárubně.

 

Pro vnitřní nepožární prostory a prostory se zvýšenou frekvencí užívání nebo pro místnosti se zvýšenou vlhkostí. Stejně tak pro kanceláře, správní budovy, dílny, koupelny nebo technické místnosti jsou dveře ZK ideálním řešením.
Dveře ZK je možné osadit do existujících normovaných zárubní dle ČSN bez nutnosti stavebních úprav.

Ocelový plech, použitý na výrobu dveří, zaručuje jejich tvarovou stálost, robustnost a mechanickou odolnost.
Tyto dveře se díky svým mnoha výhodám používají již několik desetiletí v kancelářích, správních budovách, ale také ve sklepích, technických místnostech a půdních vestavbách. Jsou robustní, tvarově stálé a odolné.
Dveře ZK od firmy Hörmann se vyrábějí v Německu ve velkých sériích pod přísnou kontrolou kvality.

 

Vnitřní dveře OIT

OIT – dveřní křídlo k použití na českou stávající zárubeň podle ČSN, nebo včetně rohové zárubně.

Konstrukčně stejné jako dveře ZK, s výjimkou výplně na výběr – minerální vlna, trubková dřevotříska či plná dřevotříska.


Robustní tvarově stálé vnitřní dveře do objektu. Dveře OIT se dodávají jako dveřní křídlo k jednoduchému zavěšení nebo jako kompletní dveřní prvek připravený k montáži.
Dveře dostanete s rohovou a obvodovou zárubní i s blokovou zárubní nebo je můžete nasadit do stávající zárubně, popřípadě libovolné ocelové zárubně Hörmann.

ozio_gallery_nano