Protipožární dveře a kouřotěsné dveře

TPS Plus 720 CH703

 

Škody způsobené kouřem a požárem mohou mít fatální následky ohrožující životy. O to důležitější je bezpečné vybavení protipožárními a kouřotěsnými dveřmi. Je dobře, že se můžete spolehnout na odzkoušené a stavebními úřady schválené protipožární a kouřotěsné dveře Hörmann. Dveře společnosti Hörmann splňují protipožární odolnost EI30, EI60 a EI90

T30 H8-5 - Protipožární dveře

Protipožární dveře H85 nabízejí již desítky let vysokou míru bezpečnosti pro kotelny a místnosti s olejovými tanky. Tyto dveře jsou nejlepším příkladem vysoké úrovně firmy Hörmann v oboru protipožární ochrany, ze které máte užitek i vy. 

WAT – Protipožární a Bezpečnostní dveře.

Dveře WAT jsou díky standardnímu vybavení protipožární a bezpečnostní funkcí optimální volbou pro přechod z garáže přímo do obytné části, například předsíně. Navíc jsou díky svému dveřnímu křídlu v provedení s tlustou polodrážkou a četným možnostem volby barvy a povrchu optimální volbou pro vnitřní dveře vašeho domova. Další popis viz prospekt Dveře pro Váš dům.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnost má přednost! Dveře bránící vloupání od firmy Hörmann jsou od roku 1999 zkoušeny a certifikovány podle evropských norem DIN ENV 1627 až 1630. 2křídlé bezpečnostní dveře ve třídě odolnosti RC 3 s plně panikovou funkcí dle EN 1125 spolehlivě zajišťují vaše nouzové východy proti pokusům o vloupání.

ozio_gallery_nano