Vchodové dveře Hörmann ThermoPlus

TPS Plus 720 CH703


 

Vysoce kvalitní dveře ThermoPlus mají celoplošné ocelové dveřní křídlo o tloušťce 65 mm s profilem křídla uloženým uvnitřa provedení se silným falcem. Dveře, z vnitřní strany celoplošné, působí jako vnitřní dveře pro obytné prostory a harmonicky se zapojují do prostředí vašeho interiéru.

Profil křídla

Plastový profil křídla nabízí lepší tepelnou izolaci díky přerušenému tepelnému mostu a vyšší stabilitu. Tím je dlouhodobě vyloučena deformace dveřního křídla.

Tepelná izolace

S koeficientem UD až 0,87 W/ (m²·K) jste s dveřmi ThermoPlus, pokud jde o tepelnou izolaci, nejlépe vybaveni a můžetedlouhodobě šetřit energií.

Ochrana proti vloupání

Všechny motivy domovních dveří ThermoPlus dostanete, i s bočními díly a horními světlíky, na přání s bezpečnostní výbavou RC 2. Zkouška byla provedena pro montáž s otvíráním ven i dovnitř.

Zárubeň

Hliníkovou zárubeň s přerušeným tepelným mostem o tloušťce 80 mm s polyuretanovou výplní dostanete v provedení Roundstyle nebo v pravoúhlém provedení.

Těsnění

Dveře ThermoPlus přesvědčují promyšlenými detaily: Například práh s přerušeným tepelným mostem z umělé hmoty a hliníku o tloušťce 20 mm s trojitou těsnicí rovinou. Ta zajišťuje lepší tepelnou izolaci.

Dveřní element k dostání v barvě bílé, 15 odstínech a 5ti dřevodekorech.

Další popis viz prospekt ThermoPro a ThermoPlus

ozio_gallery_nano