Dveře Hörmann ThermoPro

TPS Plus 720 CH703

 

 

Dveřní křídlo

Všechny dveře ThermoPro jsou zevnitř i zevně vybaveny celoplošným ocelovým dveřním křídlem o tloušťce 46 mm s profilem křídla uloženým uvnitř a se silným falcem. Dveře, z vnitřní strany celoplošné, odpovídají vnitřním dveřím pro obytné prostory a optimálně se tak začlení do vašeho interiéru.

Profil křídla

Profil křídla z kompozitního materiálu má přerušený tepelný most a je velmi stabilní. Tím je dlouhodobě vyloučena deformace dveřního křídla.

Tepelná izolace

Díky dveřnímu křídlu vyplněnému polyuretanovou pěnou a přerušenému tepelnému mostu poskytují dveře ThermoPro vašemu domovu dobrou tepelnou izolaci s koeficientem UD až 1,1 W/ (m²·K).

Ochrana proti vloupání

Motivy dveří ThermoPro TPS 700 / 750 / 900 / 010 / 015 a 100 bez bočních dílů a horního světlíku dostanete na přání s bezpečnostním vybavením RC 2. Dveře jsou zkoušeny pro montáž s otvíráním dovnitř.

Zárubeň

Hliníkovou zárubeň s přerušeným tepelným mostem o tloušťce 60 mm dostanete v provedení Roundstyle nebo v pravoúhlém provedení.

Těsnění

Tím šetříte drahocennou energii: Práh s přerušeným tepelným mostem z hliníku a umělé hmoty o výšce 20 mm s dvojitou těsnicí rovinou snižuje tepelné ztráty. Ochranu před povětrnostními vlivy poskytuje doplňkové kartáčové těsnění v dolní části zárubně.

Dveřní element k dostání v barvě bílé, 15 odstínech a 5ti dřevodekorech.

Další popis viz prospekt ThermoPro a ThermoPlus

ozio_gallery_nano