Vinylová podlaha Gerflor s unikátní textilní podložkou

Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR - jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

Vítejte ve světě francouzských vinylových podlah
Již přes 70 let a ve více než 100 zemích světa je francouzská společnost Gerflor je uznávaná jako odborník a světový lídr v oblasti podlahových krytin a příslušenství. Díky důrazu na kvalitní provedení podlah, dekorovou rozmanitost a eko-zodpovědný přístup mají podlahy Gerflor již miliony spokojených majitelů. Gerflor dodává podlahy nejen do vašich domovů, ale i do sektoru zdravotnictví, maloobchodu, průmyslu, vzdělávání, sociálního bydlení, kanceláří, dopravy, sportu a mnohých dalších. Gerflor Group je partnerem mnoha významných a náročných zákazníků, jako jsou Boeing, Carrefour nebo mezinárodní sportovní asociace.proč zvolit vinylovou podlahu Gerflor

 • vzhled - vinylové podlahy nabízí neomezený výběr dekorů, které uspokojí představu každého zákazníka
 • jednoduchá pokládka - PVC podlahoviny mají výhodu jednoduché pokládky v jakékoliv místnosti za dobu v průměru ne delší než půl dne
 • snadná údržba - stačí běžná údržba pomocí vysavače a mopu a podlaha zůstane hygienicky čistá a beze skvrn
 • příjemná chůze - měkká a přátelská s příjemně teplým pocitem pro bosé nohy
 • zvuková izolace - PVC podlahy tlumí zvuk nejvíce ze všech typů podlahových krytin, takže váš byt bude příjemně tichý
 
 
ikona katalogikona vizualizace
 

 

Jednoduchá pokládka aneb co jinde nezískátePVC pokládka

Hlavní bolestí PVC podlah je vysoká citlivost na kvalitu podkladů. Problémem je jejich "schopnost" prokopírovat nerovnosti podkladu na svůj vlastní povrch. Po čase se pak na povrchu zřetelně začnou ukazovat nerovnosti vrstvy pod PVC podlahovou krytinou.

 

 

Gerflor pokládka

Naproti tomu podlahové krytiny Gerflor HQR jsou schopny mírné nerovnosti podkladu vyrovnat. Nemusí tak být nutné před pokládkou podklad stěrkovat vyrovnávacími hmotami. Tím se dá docílit časové úspory, vyhnete se nebezpečím, která vznikají při aplikaci těchto cementových směsí a v neposlední řadě je tu také významná úspora finanční.

 

 

 

Díky textilní podložce je možné volně pokládat na většinu existujících podkladů

 • Dřevěné podlahy: možno volně položit na dřevěné podlahové krytiny, pokud spáry jsou maximálně 3 mm široké
 • Keramické dlaždice: spáry mohou být maximálně 5 mm široké a 1 mm hluboké
 • Textilní krytiny: pokládka je možná na plstěné a propichované koberce
 • Beton: úprava podkladního betonu je nutná, pokud je tento opravdu hodně hrubý
 
Složení podlahové krytiny

Unikátní vlastnosti PVC podlah Gerflor jsou dány jejich jedinečnou konstrukcí. Povrchová vrstva je ošetřena nátěrem PureClean nebo Sanosol. Značná odolnost je dána také silnou nášlapnou vrstvou. Vzhled určuje dekorativní pěna, pod kterou se nachází jedinečná a tvarově stálá vrstva skelného vlákna, která dodává unikátní rovinatost povrchu podlahové krytiny i v případech, kdy není položena na dokonale hladkém povrchu. Podkladová pěna propůjčuje krytině i její měkkost. Na spodní straně podlahy je textilní voděvzdorná protiplísňová vrstva.

ozio_gallery_nano

 

Gerflor HQR

Vinylové podlahy Gerflor HQR patří do kolekce bytových podlahových krytin a je nejoblíbenější řadou vinylových podlahových krytin s unikátní textilní podložkou.

Produktová řada vinylových podlah Gerflor HQR byla navržena především proto, aby byla maximálně odolná proti opotřebení a dala se použít zároveň v komerčních prostorách i v domácnostech. Nabízí vysokou odolnost užitné třídy 41 a širokou nabídku luxusních dekorů. Naprosto unikátní technologie Fiber Glass textilní podložky umožňuje snížení nákladů spojených s přípravou podkladu a následnou pokládkou krytiny. Tato technologie dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Vysokou kvalitu podlah Gerflor HQR podtrhuje 15 letá záruka, která se vztahuje na bytové prostory. Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu s antibakteriální ochranou Sanosol. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR - jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrovnávat drobné nerovnosti podkladu.

 

Gerflor Home Comfort

Vinylové podlahy Gerflor Home Comfort patří do kategorie bytových podlahových krytin. Nabízí vysokou odolnost a pestrou paletu dekorů. Užitná třída 23/31 značí, že je dostatečně odolná pro použití v domácnostech na plochách s intenzivním provozem (např. obývací pokoje, vstupní haly), a že je také odolná i pro použití v mírně zatěžovaných komerčních provozech, což zahrnuje plochy s nízkým nebo občasným využitím (např. hotelové pokoje, konferenční místnosti, malé kanceláře). Aby toho nebylo na tak příjemnou podlahovinu málo, je vyrobena unikátní patentovanou technologií, díky které jsou podlahy Gerflor, v porovnání s jakoukoliv jinou PVC podlahovou krytinou, nejméně citlivé na nerovnosti podkladu. Vysokou kvalitu podlah Gerflor Home Comfort podtrhuje 15 letá záruka.

Výhody Gerflor Home Comfort

 • Jednoduchá pokládka.
 • Tloušťka a stabilita.
 • Jemnost a pohodlnost při chůzi.
 • Bez lepení.
 • Tichá a teplá podlaha.
 • Neprůzvučnost 20 dB
 • Nejlepší akustický výsledek, který byl dosažen vinylovou podlahou.
 • Home Comfort udrží teplo i na studeném podkladu.
 • Doporučujeme pro úžasný pocit tepla.
 • Dokonale pružná podlaha Home Comfort.
 • Do původní tloušťky se vrátí po 1 týdnu bez protlaků.


Ukázka pokládky na kachličkovou dlažbu v případě Gerflor Home Comfort

Pokládka Gerflor Home Comfort

 

 

Gerflor Texline

Gerflor Texline je nejrozšířenější řadou samovyrovnávacích vinylových podlahových krytin určených pro bytové použití. Užitná třída 23/31 u těchto podlah značí, že jsou dostatečně odolné pro použití ve všech bytových prostorách, ale také v komerčních prostorách s nízkou zátěží. Nabízí širokou škálu těch nejpopulárnějších dekorů, které se dají kombinovat s většinou nábytku a interiérových doplňků. Povrchová úprava byla navržena tak, aby vyhověla nárokům každé domácnosti. Kvůli tomu se také zvýšila PUR ochrana a podlaha se opatřila protiskluznou úpravou. Jedná se o zdravotně nezávadnou a 100 % ekologicky šetrnou podlahovou krytinu. Také proto je výrobní řada PVC podlah Texline od Gerflor vhodná pro Vaše děti i domácí mazlíčky. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR, jako jediná na trhu, dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu. 

 

Netoxické podlahoviny = vaše zdraví

Bez nebezpečí formaldehydových emisí a s velmi dobrými výsledky v testu VOC emisí. Podlahové krytiny Gerflor, jejichž emise se řídí Evropskými standardy, jsou výrazně pod povolenou horní hranicí.
Méně než 50% výrobců v Evropě splnilo požadavky ISO 14001, GERFLOR ano!
Společnost GERFLOR v Evropě splňuje požadavky ISO 14001 a přijala závazek průběžně snižovat dopad výroby na životní prostředí.

VOC - prchavé organické sloučeniny - Tyto komponenty, které jsou ve vzduchu prchavé, jsou často obsaženy v rozpouštědlech, nátěrech, lacích, čistících prostředcích, lepidlech, cigaretovém kouři, parfémech apod. Jsou to aromatické hydrokarbonáty, alkohol apod. Podlahoviny Gerflor obsahují méně VOC než jejich největší konkurent v oblasti výroby vinylových podlah.

Formaldehydy - Organické sloučeniny z rodiny aldehydů, která se používá pro výrobu pryskyřic a lepidel. Jsou také obsaženy v laminátových částech podlah a v dřevěných podlahách. Podlahoviny Gerflor formaldehydy neobsahují.

Gerflor VOC

Gerflor formaldehyd