Vinylové podlahy - Forbo Novilon

Novilon® ...podlaha, která umí víc

Novilon® reprezentuje kolekci krásných a inspirujících podlahových krytin navržených pro každý interiér. Ať již hledáte pestrý design nebo bohatý výběr, Novilon® nabízí obojí. Navíc spojuje trvanlivost i snadnou údržbu díky vlastnostem jako je Aquagrip, Diamond Seal a Noviclean. Novilon – vytvořen pro život.

Vybrali jste si nejen krásně designovou, ale i praktickou podlahu. Nedějte si starosti se skvrnami a drobnými nehodami na vaší podlaze. Užijte si ji. Používejte ji. Celé roky.

 

 


měkčené PVC Forbo Novilonměkčené PVC Forbo Novilon

 
 
Nosnou vrstvou materiálu je vysoce hustotní skelné rouno, které zaručuje materiálu rozměrovou stálost. Na něj je nanesena vrstva PVC, která je potištěna fotomotivem (dřevo, dlažba a jiné). Pro trvanlivost a odolnost proti otěru je následně na natištěný motiv aplikována čirá nášlapná vrstva vylepšená o vlastnosti Diamond Seal, Aquagrip a Noviclean. Měkká rubová mechanická pěna LDF zajišťuje kromě tepelné a zvukové izolace také tvarovou paměť materiálu. 
 
Kvalita zavazuje. Společnost Forbo si je vědoma vysoké kvality podlahovin Novilon®, proto na tyto podlahové krytiny poskytuje záruku 20 let. Novilon® je prvotřídní materiál, který pokud je položen a udržován v souladu s pokyny uvedenými v záručním letáku bude dlouho sloužit a vypadat reprezentativně.
BOST - Centrum dveří a podlah, Domažlická 200, Plzeň, tel. 377 322 565, 736 650 600, www.bost.info