Vinylové dílce Gerflor

Vinylové dílce dnes patří k nejoblíbenějším podlahám.

    Univerzální řešení - Podlaha je vhodná prakticky do každé místnosti, včetně kuchyně, koupelny a prádelny.
    Snadná údržba - Materiál se díky UV tvrzené povrchové úpravě snadno čistí a nevyžaduje aplikaci ochranných emulzí.
    Extrémně odolná - Materiál je maximálně otěruvzdorný a díky silné nášlapné vrstvě nehrozí "prošlapání".
    Na podlahové topení - Díky dobrému prostupu repla je tato podlah vhodná do místností s podlahovým topením.
    Ekologicky šetrná - Vinyl je netoxický materiál, se kterým se dnes běžně setkáte při balení potravin, ve stavebnictví i lékařství.

 

ikona katalogikona vizualizace

ozio_gallery_nano

Vinylové podlahy - lepené dílce

Celoplošně lepené vinylové podlahy jsou tu už nějakou dobu. V případě vinylů Gerflor se jedná o prověřený materiál, který stále získává na oblibě. Pokud se dobře položí, je extrémně dlouhověkký. Tento materiál nejvíce oceníte při použití na podlahové vytápění. Díky skladbě materiálu a technologii pokládky je podlaha vysoce odolná vůči vodě, vlhkosti a poškození. Inovativní design zaručuje realistický vzhled dřeva, dlažby nebo kamene. Pro ještě větší zvýraznění jsou jednotlivé vinylové dílce opatřeny velice atraktivními přiznanými spárami. Povrchová úprava PUR zaručuje, že se bude podlaha po celou dobu užívání snadno udržovat a čistit. Při výrobě vinylů nejsou použity zdravotně závadné suroviny (např. těžké kovy, zdraví škodlivá změkčovadla, rozpouštědla, formaldehyd atd.). Tato podlahová krytina (Virtuo Classic 55 nebo Virtuo Classic 30) je proto vhodná také do místností, kde si hrají děti nebo dovádějí domácí mazlíčci.

 

Vinylové podlahy lepené - Gerflor Virtuo Classic 55

gerflor virtuo classic 55 - složení

Inovovaná kolekce celoplošně lepených vinylových dílců Gerflor Virtuo Classic 55 vychází z bývalé kolekce Insight. Tuhá konstrukce podlahy, o celkové tloušťce 2,5 mm, zajišťuje vinylu maximální odolnost. Virtuo Classic 55 tak můžete, díky užitné třídě 33/42, položit i do prostor se specifikací semi-contract. Zkosené hrany od sebe efektně oddělují jednotlivé dílce, které jsou opatřeny transparentní nášlapnou vrstvou silnou 0,55 mm se speciální úpravou PUR+ pro zajištění delší trvanlivosti, omezení možnosti poškrábání nebo oděru a snížení používání čistících prostředků. Tato luxusní vinylová podlaha je vhodná prakticky do každé místnosti včetně kuchyně či koupelny a nabízí množství dřevěných i kamenných dekorů.

 

Vinylové podlahy lepené  - Gerflor Virtuo Classic 30

gerflor virtuo classic 55 - složení

Inovovaná kolekce celoplošně lepených vinylových dílců Gerflor Virtuo Classic 30 vychází z bývalé kolekce Artline. Nabízí několik vybraných dekorů především v perfektních imitacích dřeva ale i kamene s přiznanou V4 spárou zvýrazňující celkový vzhled podlah. Klasifikace užitné třídy 23/31 předurčuje tuto ekologicky šetrnou a 100% recyklovatelnou podlahovinu pro použití do sféry rezidenčního bydlení, ale dá se samozřejmě instalovat i do prostorů s mírnou komerční zátěží. Díky UV-tvrzené PUR+ povrchové úpravě se všechny vinylové podlahy z kolekce Gerflor Virtuo Classic 30 snadno čistí a nevyžadují ani aplikaci dalších zvláštních ochranných emulzí. Záruka 12 let se vztahuje na bytové prostory.

 

Vinylové podlahy - zámkové dílce

    Zámkový systém - Díky zámkovému systému je pokládka snadná a rychlá, s možností výměny poškozené lamely.
    Tloušťka produktů a nášlapná vrstva - Větší tloušťka znamená lepší odolnost vůči nerovnosti podkladu a odolnost nášlapné vrstvy zase delší životnost a otěruvzdornost.
    Zkosené hrany - Umocňují věrohodnost designu. V-style spáry zdůrazňují viditelný obrys prkna a podlaha tak ještě více získává na atraktivnosti
    Design - Obsahuje nejpopulárnější dekory dřeva a kamene, přičemž - pro zvýšení věrohodnosti - se používá také povrchová kresba dané dřeviny.

Zámkové systémy jsou dnes technologickou špičkou (ať už se jedná o případ vinylových dílců Gerflor Virtuo Clic 55 nebo Gerflor Virtuo Lock 30), která přináší vinylovým podlahám nesčetné množtví výhod, včetně výměny poškozeného dílce (v případě vertikálního zámku lze tuto výměnu provést třeba i uprostřed místnosti a to bez toho, aby se musela celá položená vinylová podlaha znovu rozebírat). Pokládka materiálu nevyžaduje lepení, svařování či složitou a nákladnou přípravu podkladu. Díky celkovým tloušťkám vinylů i jejich nášlapné vrstvě jsou tyto podlahy maximálně otěruvzdorné a nehrozí u nich "prošlapání". Pro realistický design a tím i zvýšení věrohodnosti se používá povrchová kresba věrně odpovídající struktuře dané dřeviny. Podlahová krytina se díky UV tvrzené povrchové úpravě snadno čistí a nevyžaduje další aplikaci ochranných emulzí. Zámkové vinylové podlahy jsou z hlediska pokládky, funkčnosti, praktičnosti a údržby vůbec tím nejlepším, co se dá dneska pořídit.

 

Vinylové podlahy Gerflor Virtuo Clic 55

gerflor virtuo lock 30 - složení

Gerflor Virtuo Clic 55 je výrobní řadou vinylových podlah pyšnících se vysokou odolností proti opotřebení. Je to inovovaný následovník výrobních řad vinylů Insight Clic a Senso Clic. Vinylové dílce se skládají z 0,55 mm silné transparentní nášlapné vrstvy, další vrstvou je samotný dekor realistického provedení a pod ním se nachází kompaktní podkladová vrstva. Všechny vrstvy jsou komprimovány při vysokém tlaku. Výsledkem je prvotřídní výrobek odpovídající kvality, kterou ocení každý uživatel. Technologie vertikálního zámku Clic umožňuje rychlou instalaci podlahové krytiny nyní navíc s nižšími nároky na přípravu podkladu. Povrch podlahy je ošetřen PUR+ ochranou. Ta poskytuje lepší odolnost proti poškrábání i chemikáliím a vylepšuje také čistící vlastnosti podlahy; významně oddaluje především použití dalších ochraných prostředků. Povrchová úprava podlahy Virtuo Clic 55 byla navržena tak, aby vyhověla nejen nárokům při používání v domácnostech, ale svým charakterem se hodí hlavně do všech opravdu hodně zatěžovaných prostorů.

Vinylové podlahy Gerflor Virtuo Lock 30

gerflor virtuo lock 30 - složení

Gerflor Virtuo Lock 30 je zcela novou inovovanou výrobní řadou zámkových vinylových podlah, které byly navrženy především proto, aby dokázaly vyhovět nejčastějším požadavkům všech domácností. Mezi hlavní přednosti těchto kvalitních vinylových dílců z Francie patří dlouhá životnost a také dobrý poměr kvalita / cena. Pro lepší rozměrovou srtabilitu je při výrobě podlahové krytiny její konstrukce vyztužena skelnou mřížkou. Naklapávaci zámkový systém Uniclic umožňuje u dílců Virtuo Lock 30 rychlou montáž ale i demontáž vinylové podlahy. Materiál se díky UV-tvrzené povrchové PUR+ úpravě snadno čistí a nevyžaduje aplikaci ochranných emulzí. Jedná se o zdravotně nezávadnou, 100% recyklovatelnou a tedy i ekologicky šetrnou podlahu se zárukou 12 let, která se vztahuje na bytové prostory.