Německé kvalitní dveře Prüm

Prum dvere 1

Krásné dveře, které sluší každému interiéru
Nabízíme Vám vysoce kvalitní interiérové dveře a zárubně Prüm, které umožňují vyjít vstříc Vašim představám o designově krásném bydlení. V naší nabídce najdete dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, otočné, posuvné i dveře různých rozměrů. V naší nabídce je několik modelových řad, které se liší designem, nabídkou dřevin a šířkou barevné škály. To vše je obohaceno velikým výběrem skel a zasklívacích lišt. K interiérovým dveřím Vám nabízíme zárubně v různých variantách. Neváhejte a přijďte se přesvědčit na vlastní oči do naší prodejny.

 

Toužíte po krásných dveřích, které vkusně doplní Váš interiér?
Udělejte si radost dveřmi představujícími dokonalé spojení kvality, stylového designu a rozumné ceny.

Prum banner

Sluší každému interiéru
Najít kvalitní dveře za dobrou cenu, které se navíc pyšní krásným vzhledem, není vůbec snadné. My jsme však takové objevili. Interiérové dveře PRÜM představují jedinečné spojení všech tří požadovaných vlastností. Nezbývá, než se rozhodnout, jaké dveře vlastně potřebujete. Otočné nebo posuvné? V nabídce, kde nechybí ani atraktivní celoskleněná varianta, můžete vybírat z dveří různých rozměrů, a to v neobyčejně pestré paletě povrchů.

Fantazii se meze nekladou
Ve světě designových dveří PRÜM se fantazii meze nekladou. Své dveře můžete vzájemně kombinovat, a to nejen v oblasti povrchů, ale i provedení. Tak proč si nevytvořit interiér snů? Vyberte si z řad Standard, Glas, Lifestyle a Royal 1D. O vyhlášené kvalitě dveří PRÜM se můžete přesvědčit na vlastní oči u našich PRÜM Partnerů. 

ikona katalogikona katalog skelikona konfiguratorikona vizualizace
 
 
 

1.       Nadčasový design

Přáli byste si mít moderně vypadající dveře i za několi let? Pak jsou dveře Prüm správná volba

2.       Exkluzivní povrchové úpravy

V současné době nejpopulárnějším povrchem dveří je povrch CPL (střednětlaký laminát), který je vyhledávaný hlavně pro své jedinečné vlastnosti. Jedná se o materiál vysoce odolný proti mechanickému namáhání: proti poškrábání, nárazu i proti oděru. Speciální svrchní vrstva zajišťuje také odolnost vůči vlhkosti, teplu a samozřejmě proti nečistotám. Tyto inovativní povrchové vlastnosti a velký výběr dekorů dělá z CPL dveří ideální řešení pro všechny interiéry. Povrch CPL nabízíme i ve variantě CPL 3D (3D strukturovaný laminát). Dále v naší nabídce naleznete foliované, dýhované či bíle lakované dveře.

 interierove dvere prum 4interierove dvere prumStandard LA2 CPL Pera Dark dvere Prum

3.       Rozmanitý sortiment

Nabídka dveří PRÜM je rozdělena do 6 modelových řad, které se navzájem liší designem jednotlivých modelů, nabídkou dřevin a šířkou barevné škály. To vše je obohaceno velikým výběrem skel a zasklívacích lišt. K interiérovým dveřím nabízíme obložkové zárubně v různých variantách.

4.       Německá kvalita a preciznost

Kvalita Made in Germany - moderní, pružně organizovaná výroba, systém pečlivé kontroly, vlastní vývoj opírající se o tým zkušených pracovníků, tvořivost a smysl pro detail – to jsou atributy, o které se opírá úspěch výrobků značky PRÜM.

5.       Konstrukce výrobků odpovídající nejvyšším evropským standardům

Použitím certifikovaného dřeva (certifikace PEFC) i jednotlivých fází výroby až ke konečnému výrobku (certifikace FSC) PRÜM splňuje podmínky kvalitních, zdravotně nezávadných (certifikace LGA) vstupních materiálů nejen pro výrobu, ale celého výrobního procesu interiérových dveří. Už v základním provedení dveří naleznete nadstandardní vybavení. Přídavný rám a oblá „postformingová“ hrana je již v základní řadě foliovaných dveří samozřejmostí.

6.       Výroba šetrná k životnímu prostředí

Téměř výhradní použití laků bez rozpouštědel je pro dveře PRÜM samozřejmostí. Všechny výrobky jsouTestovány na škodlivé látky“ – certifikace LGA. PRÜM je jedním z prvních výrobců dveří, který má osvědčení vlivu na životní prostředí svých výrobků. Dveře PRÜM jsou PEFC a FSC certifikované a přispívají tak i k zodpovědnému lesnímu hospodářství. Použitím vysoce kvalitních akrylátových laků, šetrných k životnímu prostředí, zajišťují minimální dopad na životní prostředí.

Celkově šetrnou výrobou dveří se PRÜM se podílí na snižování emisí skleníkových plynů a snižování nákladů na energii prostřednictvím managementu hospodaření s energií.

V PRÜMU jsou všechny energetické procesy měřeny, zaznamenávány a sledovány. Výsledné metriky se používají pro optimalizaci procesů. Dokladem této skutečnosti je certifikace ISO 50001 provedená zkušebním ústavem TÜV Rheinland v Německu.

7.       Realizace atypických zakázek

Dveře PRÜM jsme schopni dodat i v atypické šířce (max. 1235 mm) či výšce (max. 2500 mm). Problémem nejsou ani úkosové úpravy v podkroví.

8.       Odborně prováděný servis

Poradenství, zaměření stavby a montáž dveří je prováděna proškolenými pracovníky.

9.      Tradice ve výrobě interiérových dveří již od roku 1970

Tradice výroby interiérových dveří PRÜM sahá až do roku 1970, kdy byly vyrobeny první dveře PRÜM a od té doby se prvky dveřního programu neustále rozšiřují. PRÜM dnes produkuje více jak 3000 ks dveří a zárubní denně.

ozio_gallery_nano